Drobná kovovýroba
Následující výrobky jsou samozřejmě určeny na prodej. Zároveň ale slouží jako příklad našich možností v oblasti drobné kovovýroby. Vedle těchto hotových výrobků vyrábíme nejrůznější menší díly do větších strojních celků pro celou řadu zákazníků. I Vy můžete nechat u nás vyrábět nejrůznější dílce, zpracovávané technologiemi drobné kovovýroby.

Stojan na jízdní kola
Hever pod motocykl
Montážní držák motorů

Stojan na jízdní kola

Stojan na jízdní kola

Stojan na jízdní kola - ukázka
Velkou výhodou tohoto stojanu je snadné najíždění kola. Proto je stojan určen tam, kde je jízdní kolo často používáno. Velmi se osvědčuje na prodejnách jízdních kol, ale je také vhodný do garáží a sklepních prostor pro každodenní odstavení kola.

Stojan (nebo řada stojanů) může být buď pevně ukotven do podlahy anebo také na nějakou desku (překližku apod.). V tom případě je snadno přenosný a může se postavit tam, kde je zrovna pro parkování jízdních kol volné místo.


NAHORU


Hever pod motocykl

Hever pod motocykl

Hever lze použít při údržbě a seřizování motocyklu, a to jak v servisech, tak v každé garáži. Motocykl je tímto heverem zvedán za stupačky, a proto je hever použitelný ke všem motocyklům, které lze takto zvedat. Hever je možno stavět přímo na podlahu v dílně, ale také na zvedací plošinu určenou pro opravy a údržbu motocyklů. Práce s heverem je velmi jednoduchá.

Technické údaje
Dovolená nosnost heveru 250 kg

NAHORU


Montážní držák motorů

Montážní držák motorů

Montážní držák motorů je praktický přípravek pro přidržování motoru a převodových skříní při jejich opravách nebo montáži. Je užitečný v každé autodílně a garáži. Držák se jednoduše postaví nad motorový prostor automobilu, pak pomocí řetízků a dlouhých šroubů lze motor nebo převodovku přizvednout a přidržet v potřebné poloze.

Technické údaje
Celková délka držáku 1 500 mm
Dovolená nosnost 500 kg

NAHORU